Akcja piękne ciało

Jakiś czas temu mogliście zauważyć na naszym instagramie czy facebooku, że zaczynamy prace nad nowym projektem. Chcieliśmy wam podziękować za tak liczne zgłoszenia!  Na początku mieliśmy trenować parę, ale po późniejszych pertraktacjach doszliśmy do wniosku, że do lata lepiej przygotować przyjaciół. Razem z magazynem JOY przez 6 miesięcy będziemy pokazywać losy naszych bohaterów.

www.instagram.com/loveinsport

O co chodzi?

4 osoby podjęły się diametralnej zmiany swojego życia! Chcą zacząć regularnie trenować, zdrowo sie odżywiać i schudnąć. Naszym zadaniem będzie im pomóc w osiągnięciu zamierzonego celu. Mają na to tylko, albo aż 6 miesięcy! Możecie być pewni, że damy im popalić w tym czasie!

Projekt jest o tyle ciekawy, że wybraliśmy osoby, które do tej pory nigdy nie miały styczności ze sportem, siłownią czy dietą. Poprzeczka jest zawieszona wysoko ale wierzymy, że przy naszej pomocy dadzą radę.

Poczynania z cotygodniowych bojów naszych bohaterów będziecie mogli śledzić na naszym blogu oraz na Joy.pl

Obszerniejsza relacja z treningów czy ćwiczenia znajdziecie pod hastagiem #LoveinsportxJoy

Mamy nadzieję, że i wy wkręcicie się w to tak samo jak my! Bo musimy przyznać, że strasznie jaramy się tym projektem i na pewno damy 100% siebie! Jesteście gotowi?

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *