Czas… START!

Dlaczego postanowiliśmy stworzyć projekt Loveinsport? To proste! Bo kochamy sport! Towarzyszy nam on od samego początku, to on kształtował nasz charakter i to dzięki niemu jesteśmy tymi osobami, którymi jesteśmy. Dzięki naszej wiedzy, którą zdobywaliśmy przez całe życie (i nadal zdobywamy) pragniemy pokazać Wam, że trening może być czymś przyjemnym, a zdrowe jedzenie nie musi być nudne! Chcemy abyście Wy, nasi czytelnicy zarazili się miłością do sportu razem z nami.

Ćwiczyć można wszędzie, nie koniecznie na siłowni. Co więcej chcemy udowodnić Wam, że nie trzeba podnosić sztang i ciężarów, żeby osiągnąć wymarzony efekt. Najlepszym ciężarem jest masa naszego ciała. Uwierzcie, wcale nie jest to takie proste jak może się wydawać!

Kim jesteśmy?

Aga Szymczak – od 16 lat związana z judo. Miłość do sportu zaszczepił w niej ojciec, który również był zawodnikiem. Co więcej swoje pierwsze kroki stawiała na macie, więc żaden inny sport nie wchodził w grę. Trenowanie to przyjemność nie obowiązek. W życiu kieruje się zasadą ,, Najpierw musi być ciężko, żeby potem było łatwo”. Nie ma nic za darmo, dlatego ten blog traktuję jak pomoc dla tych, którzy swoją przygodę ze sportem dopiero zaczynają, albo szukają motywacji. Aga jest również absolwentką Dziennikarstwa i Komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim, a także stylistką i redaktorką mody. Jednak to sport od zawsze był na pierwszym miejscu, a miłość do niego jest bezgraniczna i w stu procentach odwzajemniona.

Mateusz Matracki –  od 6 roku życia trenuje piłkę nożną. Wszystko w jego życiu do tej pory związane było ze sportem, któremu poświęcał większość swojego czasu. Już od najmłodszych lat piłka nożna kształtowała jego charakter i sprawiała radość. Praca nie kończyła sie wraz ze skończonym treningiem –  to tylko element! Liczy sie to co wykonujesz poza treningami, a mianowicie dieta, regeneracja i treningi indywidualne. Chcemy naszą zdobytą przez lata treningów wiedzę przekazać Wam, a przy okazji zaprosić do wspólnego trenowania. W związku ze swoją pasją zaczął studiować na warszawskim AWF, jednak po roku przygodę ze studiami musiał zakończyć, ze względu na propozycję grania w klubie, w innym mieście. Jak widać, jeżeli coś się kocha to jest się w stanie poświęcić wiele. W dalszym ciągu chciał jednak zwiększać swoja wiedzę na temat diety, wzmacniania ciała, ponieważ zawsze dąży do perfekcji w tym co robi.

foto: Krzysztof Adamek www.krzysztofadamek.pl

Mimo tego, że z pozoru każdy z nas robi zupełnie co innego, jest coś co nas łączy… miłość do sportu! Myśleliście, że piłka nożna i judo nie ma ze sobą nic wspólnego? Mogliście być w błędzie! Udowodnimy Wam, że ma więcej niż mogłoby się wydawać. Każdego dnia pragniemy Was zaskakiwać, żeby projekt Loveinsport stał się częścią Was!

Na naszym blogu znajdziecie przepisy dzięki, którym zdrowe jedzenie stanie się przyjemnością, a nie obowiązkiem, ćwiczenia, które będziecie mogli wykonać w domu, na siłowni czy w parku. Ciężarom nie mówimy nie, ale chcemy pokazać wam kilka przyrządów, dzięki którym zupełnie inaczej na nie spojrzycie. Mamy nadzieję, że czytanie naszych postów, oglądanie filmików i wspólne gotowanie będzie sprawiało wam przyjemność i będziecie zaglądać tu jak najczęściej.

Już jutro pierwszy zestaw ćwiczeń. Jesteście z nami? Do zobaczenia!

2 thoughts on “Czas… START!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *