Jak się wzajemnie motywować – wspólny trening!

Wielokrotnie pewnie mieliście tak, że ciężko wam było ruszyć się na trening. Spokojnie my czasem też tak mamy! Nasze rozwiązanie? Trening we dwójkę! Bo przecież nic tak nie motywuje jak druga osoba.

Wspólny trening to nie tylko praca, ale również dzięki niemu wasz związek może zyskać. Zastanawiacie się pewnie teraz, ale jak? W związku jak i w treningu liczy się zaufanie. Wykonując wspólnie ćwiczenia musicie mieć do siebie zaufanie, podczas ćwiczeń, w których pozycja, a nawet bezpieczeństwo naszej drugiej połówki zależy od nas – zaufanie to ta cecha, która jest nam niezbędna.

Zmień swoją rutynę treningową

Jak wiadomo nie zmusisz swojego partnera, ale czy nie przyjemniej trenuje się we dwójkę? Niedość, że możecie się wspierać to najważniejsze jest to , że ten trening robicie razem!

My też mamy dni kiedy trenujemy osobno i nie wygląda to tak samo jakbyśmy robili to razem. Już nie chce się tak szybko biec na bieżni, albo zrobić tyle powtórzeń ile sobie założyliście bo nie ma tej drugiej osoby, która powie: Hola Hola zrobiłaś osiem powtórzeń a nie dziesięć, zrób jeszcze dwa!

Ponadto jest wiele ćwiczeń, które możecie wykonywać wspólnie, ba! a nawet jest to wskazane żeby się asekurować.

Szczerze powiedziawszy dla nas wspólny trening jest samą przyjemnością bo kiedy już nie możesz widzisz, że masz oparcie w tej drugiej sobie której już sam wzrok sprawia, że chce Ci się bardziej.

Jak siebie jeszcze bardziej motywować? Jest wiele sposobów. Nawet zwykły buziak po skończonym treningu wygląda inaczej bo jest to oznaka wspólnego wspierania się.

Co możecie wspólnie robić na siłowni ?

Wykonywanie żmudnych i zwykłych pompek czy brzuszków jest nudne i demotywujące, ale kiedy zaczniecie te „nudne” ćwiczenia wykonywać razem – nie będzie miejsca na narzekanie.

 

Taki trening jest dużo ciekawszy, a przy tym możecie się pośmiać i pożartować – ale bez przesady bo to ma być trening 😉

 

Panowie! Dla waszych Pań po dobrym treningu przygotujcie dobrą kolacje. To dla nich będzie znaczyło więcej niż tysiąc słów.

Drogie Panie! A wy po ciężkim treningu partnera na siłowni zaproponujcie mu masaż, lub wspólną kąpiel… Jesteśmy pewni, że będą się tak starać jak nigdy!

 

One thought on “Jak się wzajemnie motywować – wspólny trening!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *