Metamorfoza #4 – check out formy

Minęły już dwa tygodnie od pierwszego treningu także przyszedł czas na małe podsumowanie. Zacznę może od tego, że czuję się świetnie! Tego mi brakowało – przelanych kropli potu na treningu. Pierwsze trzy treningi były wprowadzające, bo ciało nie było przygotowane do intensywnych treningów. Poza tym musiałam sprawdzić jak zareaguje ciało na wysiłek fizyczny. Co prawda miałam lekkie zakwasy, ale poza tym nic więcej się nie działo. No i najważniejsza sprawa nic nie stało się z pokarmem, a wiem że przy intensywnym wysiłku pokarm może zacząć powoli zanikać.

Jak wyglądały te dwa tygodnie? 3-4 treningi w tygodniu na siłowni, gdzie głównym elementem był trening funkcjonalny i cardio. A jak wygląda sytuacja w centymetrach i kilogramach? Dokładnie tak:

 • waga: 67 kg
 • klatka 100 cm
 • talia 81 cm
 • biodra 101 cm
 • uda 56 cm
 • łydka 37 cm

Ogólnie rzecz biorąc na wadze zeszły 2 kg, w klatce 1 cm (pomiar może za każdym razem się różnić w zależności od tego czy był robiony przed czy po karmieniu), talia -3cm, biodra -1cm, uda -3cm, łydka -2cm. Jak widać pierwszy sukces już za mną kilogramy i centymetry spadają, a przecież o to chodzi. Poza tym ciało zaczyna wyglądać zupełnie inaczej. Jeszcze nie jest bardzo jędrne, ale sukcesywnie cellulit powoli zaczyna znikać. Poniżej zdjęcia z obecnego stanu. Najbliższe dwa tygodnie będę starała się jak najbardziej poprawić wygląd brzucha, bo to on najbardziej mi przeszkadza.

Pamietajcie, że całą metamorfozę możecie też śledzić pod hashtagiem #wracamdoformyzloveinsport . Chcesz ćwiczyć ze mną? Dodaj hashtag pod swoim zdjęciem w mediach społecznościowych! Podejmij wyzwanie, a razem dojdziemy do celu!

3 thoughts on “Metamorfoza #4 – check out formy

 1. kochana brawo za motywacje, ja co prawda jeszcze chwile w dwupaku ale juz niemoge sie doczekać jak bede wraca z Tobą do formy !!! a jak z rozstępami kiedy wyskoczyły i jak dbałaś o wrażliwa skore w ciąży? bardzo przebywałaś jak wyskoczyły czy teraz juz sie przyzwyczaiłas ? Buziak i oby tak dalej a za chwile dołączam do Ciebie !

  1. Hej! Bardzo, ale to bardzo przepraszam, że dopiero teraz Ci odpisuję 🙂 Jeżeli chodzi o rozstępy to pojawiły się chyba jakoś w 8 miesiącu dopiero, więc dosyć późno, ale od początku ciąży bardzo dbałam o skórę i ja mocno natłuszczałam olejkami.
   Teraz praktycznie tych rozstępów nie widzę, bo ciało wróciło do normy 🙂 Nie wiem czy już urodziłaś czy nie, daj proszę nam znać! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *