Metamorfoza #6 – sprawdzamy formę!

Minęło trochę ponad półtora miesiąca odkąd zaczęłam ćwiczyć po porodzie. Ostatnie dwa tygodnie były ciężkie, bo cały tydzień nie trenowałam na siłowni, tylko w domu. Oczywiście ważny jest każdy ruch, jednak ja zdecydowanie jestem miłośniczką treningu na siłowni. Wydawało mi się, że nic mi to nie da, bo nie jestem spocona „jak świnka”. Co więcej bałam się, że kiedy wezmę centymetr i zmierzę się w obwodach zobaczę taki sam wynik jak wcześniej. Tu na całe szczęście miło się zaskoczyłam, bo zobaczyłam wyniki, których się nie spodziewałam (można? można!). Poza tym zauważyłam, że czym mam mniej czasu tym bardziej chcę ćwiczyć, ale pogodzenie macierzyństwa, pracy i remontu jest hardcorem. Już teraz rozumiem co czują matki, które maja tak na co dzień. Mimo wszystko każdego dnia staram się wygospodarować chociaż 20 minut na ćwiczenia. Żeby wam również ułatwić taki szybki trening już wkrótce pojawią się filmiki na naszym Instagramie z zestawami ćwiczeń, które można zrobić w domu, czy na zewnątrz na spacerze z dzieckiem (oczywiście trening ten nie będzie tylko dla matek!!!).

Przejdźmy teraz do centymetrów (niestety wagi wam nie podam, bo nasza waga przestała działać i nikt nie pali się do tego żeby coś z tym zrobić :))

Klatka: 98 cm

Talia: 75 cm

Biodra: 98 cm

Udo: 55 cm

Łydka: 32 cm

Wiem, że postanowiłam sobie, że do stycznia osiągnę wagę 60 kg, ale teraz widzę, że źle do tego podeszłam, bo to nie waga, a centymetry są ważne. Nie poddaję się codziennie walczę o swoje lepsze ciało, choć łatwo już nie jest. Na początku waga schodziła w zaskakującym tempie, a teraz jakby nie. Najważniejsze jednak jest to, że widzę cel, a każdy trening do niego mnie przybliża. Nie ma wymówek!

Pamiętajcie, że na naszym Instagramie dużo się dzieje i głównie tam możecie zobaczyć jak trenuję i jak w obecnej chwili wyglądam. Oczywiście jak w każdym poście sprawdzającym formie wrzucam zdjęcia z obecnego stanu. Do płaskiego brzucha już nie wiele brakuje!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *