O nas

Agnieszka Szymczak i Mateusz Matracki

Oboje uwielbiamy sport! Od dziecka każdy z nas trenuje Aga – judo, a Mateusz – piłkę nożną. To właśnie nasze dyscypliny doprowadziły nas do miejsca, w którym właśnie jesteśmy. Nie chcemy zamykać się tylko na siebie, dlatego postanowiliśmy stworzyć bloga Loveinsport.

 

Co tu znajdziecie? 

Przede wszystkim dużą dawkę motywacji, o którą najciężej kiedy rozpoczynamy przygodę ze sportem. Przygotowujemy dla Was posty z treningami, ale także z dietetycznymi przepisami, bo jak każdy wie, dieta to nieodłączny element zdrowego stylu życia. Poza tym od jakiegoś czasu jesteśmy rodzicami! To dla nas zupełnie nowe wyzwanie i doświadczenie, którym także chcemy się wami podzielić. Jesteśmy młodymi rodzicami i w tej kwestii wszystko odkrywamy od początku. Zaczynając od pampersów kończąc na zabawkach dla dzieci. Poza tym chcemy Wam pokazać, że można łączyć wszystkie swoje pasje łącznie z wychowywaniem dziecka.

Nasze doświadczenie sportowe to lata spędzone na macie, boisku i siłowni, ale to nie koniec. Każdego dnia staramy się pogłębiać naszą wiedzę, w taki sposób, żeby każdy z was mógł coś znaleźć dla siebie na naszym blogu.

 

Mamy nadzieję, że odwiedzicie nas nie raz 🙂