Train together stay together!

Nie wiesz jak zmotywować swoją drugą połówkę do ćwiczeń? Zabierz ją na wspólny trening, który na pewno nie będzie nudny. Ćwiczenia są bardzo proste, a jednocześnie aktywizują wszystkie grupy mięśniowe w naszym ciele. Wspólny trening nie tylko wzmocni waszą więź ale i zapewni odrobine rozluźnienia.

Ćw.1 przysiady

Klasyczne przysiady. Stajemy w odległości ok. metra od siebie, tak żeby chwytając sie za ręce były one wyprostowane. Stopy na szerokość bioder. Przysiad wykonujemy do kata 90º. W tym ćwiczeniu ręce pomagają nam utrzymać równowagę – przysiad wykonujemy używając tylko siły nóg.

Ćw.2 wypady w bok

Pozycja taka sama jak przy przysiadach. Wypady wykonujemy w różne strony. Stopy utrzymujemy w jednej linni. Noga która nie wykonuje wypadu zostaje wyprostowana.

Ćw.3 pompki

Stajemy w odległości ok. 1,5 metra od siebie. Opieramy się dłońmi o dłonie partnera i w tym samym momencie wykonujemy pompkę.

Ćw.4 przysiady z wyskokiem i klaśnięciem

Wykonujemy przysiad do kąta 90º. Przytrzymujemy ok. sekundy w przysiadzie, a następnie z takiej pozycji wyskakujemy. Będąc w górze przybijamy sobie piątke.

Ćw.5 przeskoki na raz

Ćwiczenie polegające na przeskakiwaniu przez nogi partnera raz za razem. Staramy utrzymać się stopy równolegle do siebie.

Ćw.6 przeskoki na trzy

Ćwiczenie takie samo jak wyżej tylko trochę bardziej utrudnione. Wykonujemy trzy przeskoki.

Ćw.7 pompki w podporze tyłem

Ułatwiona wersja pompek rzymskich. Dłonie opieramy na kolanach partnera. Nogi wyprostowane. Wykonujemy zgięcie w łokciach do kąta 90º tak żeby nasz pośladki były cały czas w górze.

Trening jaki możecie wykonać wspólnie;

  • 12min biegu
  • podane ćwiczenia w 2 seriach po 10 powtórzeń
  • 12min biegu
  • rozciąganie

Poniżej przedstawiamy wam nasz trening w postaci filmiku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *